
Het Jeugdfonds Sport & Cultuur helpt!
Is het lastig om de contributie te betalen? Het Jeugdfonds Sport & Cultuur helpt! Het Jeugdfonds Sport & Cultuur betaalt de contributie en/of benodigdheden voor kinderen en jongeren uit gezinnen waar thuis te weinig geld is.
Hoe werkt het?
Je kunt als ouder / verzorger niet zelf een aanvraag indienen bij het Jeugdfonds Sport & Cultuur. Dat kan alleen gedaan worden door een intermediair, bijvoorbeeld de leerkracht, iemand van het sociaal wijkteam, schuldhulpverlening of van jeugdzorg. Hij of zij kent de spelregels en weet of je kind in aanmerking komt. Als de aanvraag goedgekeurd is, kan je kind vaak al binnen drie weken sporten. Wil je een aanvraag indienen? Download dan alvast de ouderkaart, vul hem in en neem hem mee naar de afspraak met de intermediair.
Er is altijd wel een Jeugdfonds Sport & Cultuur in de buurt. Je vindt de contactgegevens van alle fondsen op de website van het Jeugdfonds Sport & Cultuur.
Wat is het bedrag?
Het Jeugdfonds Sport & Cultuur bepaalt het bedrag op basis van de hoogte van het lesgeld en eventueel de benodigdheden. Na goedkeuring van de aanvraag wordt de bijdrage rechtstreeks aan ons betaald. Je ontvangt eventueel ook een waardebon voor attributen die ingeleverd kan worden bij een winkel in de buurt. De intermediair kan daar meer over vertellen.
Meer weten over de werkwijze van het Jeugdfonds Sport & Cultuur? Lees hier verder.
Wijzigingen trainingen en wedstrijden
De trainingen starten op maandag 17 augustus 2026 en gaan door tot vrijdag 2 juli 2027.
In de herfstvakantie, kerstvakantie, voorjaarsvakantie en meivakantie wordt er GEEN training aangeboden.
Op nationale feestdagen worden er GEEN trainingen aangeboden.
Het kan voorkomen dat er geen plaats is in de hallen van BV Sport. Trainingen komen dan te vervallen of worden verplaatst naar een andere locatie indien mogelijk. Hierbij kan het voorkomen dat meerdere teams op één veld komen te trainen. Informatie hierover wordt altijd door de trainer gecommuniceerd aan de teams.
Afgelaste Trainingen:
Op onderstaande data gaan alle trainingen in de Schieringenhal (KD1) NIET door.
Er is helaas voor deze momenten geen alternatief beschikbaar.
27 november 2026
29 maart 2027
6 mei 2027
17 mei 2027
17 december 2026 is er GEEN training mogelijk in alle locaties van BV Sport.
Wijzigingen in trainingstijden en/of locaties:
5 februari 2027: Schieringenhal beschikbaar tot 20.00 uur
2 april 2027: Schieringenhal beschikbaar tot 20.00 uur

